Spisak učenika

Petnica

PETNICA

Šta je Petnica?

Istraživačka stanica Petnica (ISP) je samostalna i nezavisna organizacija koja se bavi razvojem naučne kulture i naučne pismenosti.

*Stanica se svrstava u sam vrh svetskih institucija za vanškolsko naučno obrazovanje mladih.

*Stanica je smeštena u Petnici 7 km istočno od Valjeva, na mestu izabranom upravo zbog izvanrednih prirodnih i drugih pogodnosti za izvođenje raznovrsnih praktičnih i terenskih aktivnosti.

Glavnina programa ISP je namenjena osnovnoj ciljnoj grupi - učenicima srednjih škola, tj. mladima u uzrastu od 15 do 19 godina. Njima se nudi mogućnost da se prijave za čitavu seriju seminara i kurseva tokom jedne godine koji se održavaju u nekoliko termina tokom zime, proleća, leta i jeseni.

Kako se prijaviti?
1. Napisati autobiografiju