Ученици

 Матуранти

 Ученички парламент

 Петница

 Такмичења

 Ђак генерације

 
 
 
   ТАКМИЧЕЊА
 
  РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ
 
 
 

Школска 2020/2021.

„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Ћопић Радмила (3. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра
Плели Марко (3. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра
Михалек Јелена (4. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра

 
 
 

Школска 2019/2020.

„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Ћопић Радмила (2. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра

 
 
 

Школска 2018/2019.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Михалек Јелена (2. разред) – ПРВО МЕСТО
Пласман на државно такмичење
Ментор: Поповић Сандра
Гајчин Марина (4. разред) – ДРУГО МЕСТО
Пласман на државно такмичење
Ментор: Поповић Сандра
Добријевић Ања (1. разред) – ТРЕЋЕ МЕСТО
Ментор: Поповић Сандра
Плели Марко (1. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра


ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Гајчин Марина (4. разред) – ДРУГА НАГРАДА НА ДРЖАВНОМ ТАКМИЧЕЊУ У НОВОМ САДУ
Ментор: Поповић Сандра
Михалек Јелена (2. разред) – УЧЕСНИК ДРЖАВНОГ ТАКМИЧЕЊА У НОВОМ САДУ
Ментор: Поповић Сандра


„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Михалек Јелена (2. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра


МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР
ЕКИПНО ПРВЕНСТВО СРЕДЊИХ ШКОЛА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Михалек Јелена (2. разред) - ТРЕЋА НАГРАДА у појединачној конкуренцији
Ментор: Поповић Сандра
Гајчин Марина (4. разред) - ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра

 
 
 

Школска 2017/2018.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Гајчин Марина (3. разред) – ДРУГО МЕСТО
Ментор: Поповић Сандра
Михалек Јелена (1. разред) – ДРУГО МЕСТО
Ментор: Поповић Сандра


„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Дражић Марко (4. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко


МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР
ЕКИПНО ПРВЕНСТВО СРЕДЊИХ ШКОЛА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

ЕкипаПОХВАЛА
Михалек Јелена
Ментор: Поповић Сандра
Ађин Марко
Ментор: Родић Бранко
Гајчин Марина - ТРЕЋА НАГРАДА у појединачној конкуренцији
Ментор: Поповић Сандра
Шашић Наталија
Ментор: Родић Бранко

 
 
 

Школска 2016/2017.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Гајчин Марина (2. разред) – ПРВО МЕСТО (ОСВОЈЕНИХ МАКСИМАЛНИХ 10О БОДОВА, ПО ДРУГИ ПУТ)
Пласман на државно такмичење
Ментор: Поповић Сандра
Станковић Звездана (4. разред) – ДРУГО МЕСТО
Пласман на државно такмичење
Ментор: Поповић Сандра


ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Гајчин Марина (2. разред) – ДРУГА НАГРАДА НА ДРЖАВНОМ ТАКМИЧЕЊУ У БЕОГРАДУ
Ментор: Поповић Сандра
Станковић Звездана (4. разред) – УЧЕСНИК ДРЖАВНОГ ТАКМИЧЕЊА У БЕОГРАДУ
Ментор: Поповић Сандра


„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Гајчин Марина (2. разред) – ТРЕЋА НАГРАДА
Ментор: Поповић Сандра
Ађин Марко (1. разред) – ТРЕЋА НАГРАДА
Ментор: Родић Бранко
Диклић Милош (1. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко


МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР
ЕКИПНО ПРВЕНСТВО СРЕДЊИХ ШКОЛА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Екипа – ПОХВАЛА
Ађин Марко
Ментор: Родић Бранко
Гајчин Марина - ДРУГА НАГРАДА у појединачној конкуренцији
Ментор: Поповић Сандра
Шашић Наталија
Ментор: Родић Бранко
Станковић Звездана
Ментор: Поповић Сандра

 
 
 

Школска 2015/2016.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Гајчин Марина (1. разред) – ПРВО МЕСТО (ОСВОЈЕНИХ МАКСИМАЛНИХ 10О БОДОВА)
Пласман на државно такмичење

Ментор: Поповић Сандра
Станковић Звездана (3. разред) – ТРЕЋЕ МЕСТО
Ментор: Поповић Сандра


ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Гајчин Марина (1. разред) – ПОХВАЛА НА ДРЖАВНОМ ТАКМИЧЕЊУ У КРАЉЕВУ
Ментор: Поповић Сандра


„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Гајчин Марина (1. разред) – ТРЕЋА НАГРАДА
Ментор: Поповић Сандра
Станковић Звездана (3. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра

 
 
 

Школска 2014/2015.

„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Станковић Звездана (2. разред) – ТРЕЋА НАГРАДА
Ментор: Поповић Сандра
Шашић Наталија (1. разред) – ТРЕЋА НАГРАДА
Ментор: Родић Бранко
Михић Реља (3. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко
Јовановић Владимир (4. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра
Маравић Никола (4. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра

 
 
 

Школска 2013/2014.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ


Богић Милан (4. разред) – ПРВО МЕСТО
Пласман на државно такмичење
Ментор: Поповић Сандра
Маравић Никола (3. разред) – ДРУГО МЕСТО
Пласман на државно такмичење
Ментор: Поповић Сандра
Станковић Звездана (1. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра
Крајачић Ања (3. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра


ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Богић Милан (4. разред) – УЧЕСНИК ДРЖАВНОГ ТАКМИЧЕЊА У НИШУ
Ментор: Поповић Сандра
Маравић Никола (3. разред) – УЧЕСНИК ДРЖАВНОГ ТАКМИЧЕЊА У НИШУ
Ментор: Поповић Сандра


„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Богић Милан (4. разред) – ТРЕЋА НАГРАДА
Ментор: Поповић Сандра
Фукс Стефан (4. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра
Дробац Никола (3. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра


МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР
ЕКИПНО ПРВЕНСТВО СРЕДЊИХ ШКОЛА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА


Екипа – ПОХВАЛА
Станковић Звездана
Ментор: Поповић Сандра
Михић Реља
Ментор: Родић Бранко
Маравић Никола
Ментор: Поповић Сандра
Богић Милан - ПОХВАЛА у појединачној конкуренцији
Ментор: Поповић Сандра

 
 
 

Школска 2012/2013.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Крајачић Ања (2. разред) – ТРЕЋЕ МЕСТО
Пласман на државно такмичење
Ментор: Поповић Сандра
Фукс Стефан (3. разред) – ДРУГО МЕСТО
Ментор: Поповић Сандра


ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Крајачић Ања (2. разред) – УЧЕСНИК ДРЖАВНОГ ТАКМИЧЕЊА У БЕОГРАДУ
Ментор: Поповић Сандра


„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Фукс Стефан (3. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра
Вујовић Немања (3. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра


МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР
ЕКИПНО ПРВЕНСТВО СРЕДЊИХ ШКОЛА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Ковачевић Мила (4. разред) – ПОХВАЛА у појединачној конкуренцији
Ментор: Родић Бранко

 
 
 

Школска 2011/2012.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Богић Милан (2. разред) – ДРУГО МЕСТО
Пласман на државно такмичење
Ментор: Поповић Сандра
Крајачић Ања (3. разред) – ТРЕЋЕ МЕСТО
Ментор: Поповић Сандра


ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Богић Милан (2. разред) – ПОХВАЛА НА ДРЖАВНОМ ТАКМИЧЕЊУ У НОВОМ САДУ
Ментор: Поповић Сандра


„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Шлегл Рената (1. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко
Богић Милан (2. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра
Фукс Стефан (2. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра
Јурца Ивона (2. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко
Половина Ђорђе (2. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко
Рајачић Невена (2. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко
Ковачевић Мила (3. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко


МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР
ЕКИПНО ПРВЕНСТВО СРЕДЊИХ ШКОЛА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Богић Милан (2. разред) – ПОХВАЛА у појединачној конкуренцији
Ментор: Поповић Сандра

 
 
 

Школска 2010/2011.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Богић Милан (1. разред) – ПРВО МЕСТО
Пласман на државно такмичење
Ментор: Поповић Сандра
Фукс Стефан (1. разред) – ТРЕЋЕ МЕСТО
Ментор: Поповић Сандра


ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Богић Милан (1. разред) – ПОХВАЛА НА ДРЖАВНОМ ТАКМИЧЕЊУ У НИШУ
Ментор: Поповић Сандра


„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Богић Милан (1. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра
Ковачевић Мила (2. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко


МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР
ЕКИПНО ПРВЕНСТВО СРЕДЊИХ ШКОЛА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Богић Милан (1. разред) – ПОХВАЛА у појединачној конкуренцији
Ментор: Поповић Сандра

 
 
 

Школска 2009/2010.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Лаврнић Јована (3. разред) – ТРЕЋЕ МЕСТО
Ментор: Поповић Сандра


„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Ковачевић Мила (1. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко
Тепавац Дамјан (4. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко

 
 
 

Школска 2008/2009.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Лаврнић Јована (2. разред) – ДРУГО МЕСТО
Ментор: Поповић Сандра
Ђурасиновић Немања (3. разред) – ДРУГО МЕСТО
Ментор: Поповић Сандра
Дражић Мирко (1. разред) – ТРЕЋО МЕСТО
Ментор: Поповић Сандра


МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР
ЕКИПНО ПРВЕНСТВО СРЕДЊИХ ШКОЛА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Бабић Драгана (4. разред) – ПОХВАЛА у појединачној конкуренцији
Ментор: Родић Бранко

 
 
 

Школска 2007/2008.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Ђурасиновић Немања (2. разред) – ПРВО МЕСТО
Пласман на државно такмичење
Ментор: Поповић Сандра
Бабић Драгана (3. разред) – ДРУГО МЕСТО
Пласман на државно такмичење
Ментор: Родић Бранко


ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Бабић Драгана (3. разред) – ПОХВАЛА НА ДРЖАВНОМ ТАКМИЧЕЊУ У ЗРЕЊАНИНУ
Ментор: Родић Бранко
Ђурасиновић Немања (2. разред) – УЧЕСНИК ДРЖАВНОГ ТАКМИЧЕЊА У ЗРЕЊАНИНУ
Ментор: Поповић Сандра


„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Пинћир Петар (4. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра
Зорић Виктор (1. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко
Босанчић Александра (3. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Шакић Станко

 
 
 

Школска 2006/2007.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Пинћир Петар (3. разред) – ПРВО МЕСТО
Пласман на државно такмичење
Ментор: Поповић Сандра


ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Пинћир Петар (3. разред) – УЧЕСНИК ДРЖАВНОГ ТАКМИЧЕЊА У СУБОТИЦИ
Ментор: Поповић Сандра


„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Пинћир Петар (3. разред) – ТРЕЋА НАГРАДА
Ментор: Поповић Сандра
Николић Милош (1. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко
Тепавац Дамјан (1. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Родић Бранко
Медић Дориана (4. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра
Ћосић Бојана (4. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Поповић Сандра

 
 
 

Школска 2005/2006.

„МИСЛИША“
МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“ ИЗ БЕОГРАДА

Андрић Владимир (1. разред) – ПОХВАЛА
Ментор: Шакић Станко

 
 
 

Школска 2004/2005.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Медић Дориана (2. разред) – ПРВО МЕСТО
Пласман на републичко такмичење
Ментор: Поповић Сандра


РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Медић Дориана (2. разред) – УЧЕСНИК РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА У ЗРЕЊАНИНУ
Ментор: Поповић Сандра

 
 
 

Школска 2003/2004.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Прица Марта (2. разред) – ПРВО МЕСТО
Пласман на републичко такмичење
Ментор: Поповић Сандра


РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
У ОРГАНИЗАЦИЈИ ДРУШТВА МАТЕМАТИЧАРА СРБИЈЕ

Прица Марта (2. разред) – УЧЕСНИК РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА
Ментор: Поповић Сандра

 
 

Гимназија и стручна школа "Никола Тесла" - Апатин