<

Školska godina
Učenik

Mentor

Postignut uspeh

2015/2016.

Stanković Zvezdana

III razred

Popović Sandra 3. mesto na Okružnom takmičenju
2015/2016.

Gajčin Marina

I razred

Popović Sandra

1. mesto na Okružnom takmičenju,

pohvala na Državnom takmičenju održanom u Kraljevu

2014/2015.

Maravić Nikola

IV razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2014/2015.

Jovanović Vladimir

IV razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2014/2015.

Mihić Relja

III razred

Rodić Branko Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2014/2015.

Stanković Zvezdana

II razred

Popović Sandra III nagrada na matematičkom takmičenju "Misliša"
2014/2015.

Šašić Natalija

I razred

Rodić Branko III nagrada na matematičkom takmičenju "Misliša"
2013/2014.

Fuks Stefan

IV razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2013/2014.

Drobac Nikola

III razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2013/2014.

Bogić Milan

IV razred

Popović Sandra III nagrada na matematičkom takmičenju "Misliša"
2013/2014.

Stanković Zvezdana

I razred

Mihić Relja

II razred

Maravić Nikola

III razred

Bogić Milan

IV razred

Popović Sandra

Rodić Branko

EKIPA-POHVALA

na matematičkom turniru u organizaciji "Arhimedesa"

 

2013/2014.

Bogić Milan

IV razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom turniru u organizaciji "Arhimedesa"
2013/2014.

Krajačić Anja

III razred

Popović Sandra Pohvala na okružnom takmičenju,
2013/2014.

Stanković Zvezdana

I razred

Popović Sandra Pohvala na okružnom takmičenju,
2013/2014.

Maravić Nikola

III razred

Popović Sandra

2. mesto na okružnom takmičenju,

učesnik drž. takm. u Nišu

2013/2014.

Bogić Milan

IV razred

Popović Sandra

1. mesto na okružnom takmičenju,

učesnik drž. takm. u Nišu

2012/2013. Vujović Nemanja

III razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2012/2013.

Fuks Stefan

III razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2012/2013.

Kovačević Mila

IV razred

Rodić Branko Pohvala na Matematičkom turniru u organizaciji "Arhimedesa"
2012/2013.

Fuks Stefan

III razred

Popović Sandra 2. mesto na okružnom takmičenju,
2012/2013.

Krajačić Anja

II razred

Popović Sandra

3. mesto na okružnom takmičenju,

učesnik drž. takm. u Beogradu

2011/2012.

Kovačević Mila

III razred

Rodić Branko Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2011/2012.

Fuks Stefan

II razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2011/2012.

Rajačić Nevena

II razred

Rodić Branko Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2011/2012.

Polovina Đorđe

II razred

Rodić Branko Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2011/2012.

Jurca Ivona

II razred

Rodić Branko Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2011/2012.

Bogić Milan

II razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2011/2012.

Šlegl Renata

I razred

Rodić Branko Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2011/2012.

Bogić Milan

II razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom turniru u organizaciji "Arhimedesa"
2011/2012.

Krajačić Anja

I razred

Popović Sandra 3. mesto na okružnom takmičenju
2011/2012.

Bogić Milan

II razred

Popović Sandra

2. mesto na okružnom takmičenju,

Pohvala na državnom takmičenju u Novom Sadu

2010/2011.

Bogić Milan

I razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom turniru u organizaciji "Arhimedesa"
2010/2011.

Kovačević Mila

II razred

Rodić Branko Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2010/2011.

Bogić Milan

I razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2010/2011.

Fuks Stefan

I razred

Popović Sandra 3. mesto na okružnom takmičenju,
2010/2011.

Bogić Milan

I razred

Popović Sandra

1. mesto na okružnom takmičenju,

Pohvala na državnom takmičenju u Nišu

2009/2010.

Tepavac Damjan

IV razred

Rodić Branko Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2009/2010.

Kovačević Mila

I razred

Rodić Branko Pohvala na matematičkom takmičenju "Misliša"
2009/2010.

Lavrnić Jovana

III razred

Popović Sandra 3. mesto na okružnom takmičenju
2008/2009.

Babić Dragana

IV razred

Rodić Branko Pohvala na Matematičkom turniru u organizaciji "Arhimedesa"
2008/2009.

Ðurasinović Nemanja

III razred

Popović Sandra 2. mesto na okružnom takmičenju
2008/2009.

Lavrnić Jovana

II razred

Popović Sandra 2. mesto na okružnom takmičenju
2008/2009.

Dražić Mirko

I razred

Popović Sandra 3. mesto na okružnom takmičenju
2007/2008.

Pinćir Petar

IV razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom takmičenju"Misliša"
2007/2008.

Bosančić Aleksandra

III razred

Šakić Stanko Pohvala na matematičkom takmičenju"Misliša"
2007/2008.

Zorić Viktor

I razred

Rodić Branko Pohvala na matematičkom takmičenju"Misliša"
2007/2008.

Babić Dragana

III razred

Rodić Branko

2. mesto na okružnom takmičenju,

Pohvala na državnom takmičenju u Beogradu

2007/2008.

Ðurasinović Nemanja

II razred

Popović Sandra

1. mesto na okružnom takmičenju,

učesnik je državnog takmičenja u Beogradu

2006/2007.

Ćosić Bojana

IV razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom takmičenju"Misliša"
2006/2007.

Medić Doriana

IV razred

Popović Sandra Pohvala na matematičkom takmičenju"Misliša"
2006/2007.

Tepavac Damjan

I razred

Rodić Branko Pohvala na matematičkom takmičenju"Misliša"
2006/2007.

Nikolić Miloš

I razred

Rodić Branko Pohvala na matematičkom takmičenju"Misliša"
2006/2007.

Pinćir Petar

III razred

Popović Sandra Treća nagrada na matematičkom takmičenju"Misliša"
2006/2007.

Pinćir Petar

III razred

Popović Sandra

1. mesto na okružnom takmičenju,

učesnik je republičkog takmičenja u Subotici

2005/2006.

Andrić Vladimir

I razred

Šakić Stanko Pohvala na matematičkom takmičenju"Misliša"
2004/2005.

Medić Doriana

II razred

Popović Sandra

1. mesto na okružnom takmičenju,

učesnik je republičkog takmičenja u Zrenjaninu

2003/2004.

Prica Marta

II razred

Popović Sandra

1. mesto na okružnom takmičenju,

u ekipi je za republičko takmičenje



Školska godina
Učenik

Mentor

Postignut uspeh

2013/2014.

Živković Ana

II razred

Miletić-Balać Sandra II mesto na republičkom takmičenju u Arandelovcu
2013/2014.

Uzelac Jovana

II razred

Miletić-Balać Sandra VI mesto na republičkom takmičenju u Arandelovcu
2013/2014.

Živković Ana

II razred

Miletić-Balać Sandra III mesto na regionalnom takmičenju
2013/2014.

Uzelac Jovana

II razred

Miletić-Balać Sandra II mesto na regionalnom takmičenju
2012/2013.

Živković Ana

I razred

Miletić-Balać Sandra III mesto na republičkom takmičenju u Nišu
2012/2013.

Uzelac Jovana

I razred

Miletić-Balać Sandra VII mesto na republičkom takmičenju u Nišu
2012/2013.

Živković Ana

I razred

Miletić-Balać Sandra III mesto na regionalnom takmičenju
2012/2013.

Uzelac Jovana

I razred

Miletić-Balać Sandra III mesto na regionalnom takmičenju
2011/2012.

Cvijanović Luka

II razred

Miletić-Balać Sandra VI mesto na republičkom takmičenju u Vrnjačkoj Banji
2011/2012.

Cvijanović Luka

II razred

Miletić-Balać Sandra I mesto na regionalnom takmičenju
2008/2009.

Krtinić Luka

III razred

Miletić-Balać Sandra plasman na republičko takmičenje
2008/2009.

Čorak Tijana

III razred

Miletić-Balać Sandra plasman na republičko takmičenje
2008/2009.

Pašti Teodora

III razred

Miletić-Balać Sandra plasman na republičko takmičenje
2008/2009.

Lavrnić Jovana

II razred

Miletić-Balać Sandra plasman na republičko takmičenje
2008/2009.

Orelj Nikola

II razred

Miletić-Balać Sandra plasman na republičko takmičenje
2007/2008.

Čorak Tijana

II razred

Miletić-Balać Sandra III mesto na regionalnom takmičenju
2006/2007.

Una Ružić

IV razred

Miletić-Balać Sandra VI mesto na republičkom takmičenju u Vrnjačkoj Banji
2006/2007.

Aleksić Dijana

IV razred

Miletić-Balać Sandra IX mesto na republičkom takmičenju u Vrnjačkoj Banji
2006/2007.

Jovanović Olivera

III razred

Miletić-Balać Sandra X mesto na republičkom takmičenju u Vrnjačkoj Banji
2006/2007.

Aleksić Dijana

IV razred

Miletić-Balać Sandra I mesto na regionalnom takmičenju
2006/2007.

Ružić Una

IV razred

Miletić-Balać Sandra I mesto na regionalnom takmičenju
2006/2007.

Jovanović Olivera

III razred

Miletić-Balać Sandra I mesto na regionalnom takmičenju



 

Na kviz takmičenju "Koliko se poznajemo" održanom u Novom Sadu aprila 2015. godine naši učenici su osvojili treće mesto, a učestvovalo je 48 srednjih škola Vojvodine. Učesnici takmičenja su učenici: Nevena Korać, Nikola Drobac, Vukašin Cvetićanin i Sandra Šlegl. Učenike je pripremao Milan Dražić, profesor geografije.



 

Prvi školski turnir u šahu održan je aprila 2015. godine.

1. mesto: Čevizovic Miloš

2. mesto: Stanković Zvezdana

3. mesto: Kosanović Veljko

 



 

Fizika: profesori Blanuša Igor i Bobić Cveta

-Najbolji rezultat: Pinćir Petar -prvo mesto na regionalnom takmičenju, plasirao se na republičko takmičenje

Hemija: profesor Radaković Drenka

-Najbolji rezultat: Laković Vladimir- plasman na republičko takmičenje,

Pejović Jovana 4. mesto na regionalnom takmičenju

Literarna i recitatorska sekcija: profesor Jančić Vera i Ćalić Mirjana

-Najbolji rezultat: Bulat Marina plasman na republičko takmičenje,

Korać Dubravka prvo mesto na literarnom konkursu «Evropljani-nacija u nastajanju»

Dramska sekcija: profesor Ćalić Mirjana

-Predstava «Viza» -Vida Ognjenović

Hor: profesor Kovač Ferenc

-Hor predstavlja školu na mnogim kulturno-umetničkim manifestacijama

 

U školskoj 2010/2011. godini, naša škola je zabeležila brojne uspehe na takmičenjima ...>>>

U školskoj 2013/2014. postignuti uspesi na takmičenjima ...>>>