Запослени

  1. Милан Дражић, директор, професор географије
  2. Јована Стојановић, секретар, мастер правник
  3. Гордана Јовић, шеф рачуноводства, економиста
  4. Александра Ковачевић, финансијско-административни радник, економиста
  5. Санија Секицки, стручни сарадник и наставник, дипл. психолог
  6. Анка Обрадовић, стручни сарадник , библиотекар и  наставник, дипл. педагог
  1. Данијела Гојић Вукмировић, Филозофија
  2. Анка Обрадовић, Изборни програми: Здравље и спорт, Религије и цивилизације (замена)
  3. Анкица Шикања, Страни језик: Немачки језик
  4. Ања Крњајић, Српски језик и књижевност
  5. Борка Мирковић, Математика
  6. Бранислава Гојић Каурин, Рачунарство и информатика; Рачунарска графика, Изборни програм: Савремене технологије
  7. Тина Тркуља, Ликовна култура; Теорија форме са цртањем; Дизајн
  8. Дејан Мрковачки, Физика
  9. Драгана Узелац, Физичко васпитање
  10. Дуња Опачић, Српски језик и књижевност (замена)
  11. Емина Бубуљ, Уже стручни предмети из подручја рада Шумарство и обрада дрвета
  12. Жељка Косановић Грујић, Уже стручни предмети из подручја рада Грађевинарство, Линк за блог: https://arhitektonskitehnicarapatin.blogspot.com/, Линк за Инстаграм: https://www.instagram.com/arhitektonski.tehnicar.apatin/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D
  13. Зоран Станковић, Уже стручни предмети из подручја рада Шумарство и обрада дрвета
  14. Зорана Мишковић Страни језик: Енглески језик
  15. Иван Перишкић, Уже стручни предмети из подручја рада Шумарство и обрада дрвета
  16. Јелена Половина
  17. Јелисавета Шипић, Социологија; Социологија са правима грађана; Грађанско васпитање; Изборни програми: Основи геополитике, Религије и цивилизације; Језик, медији и култура и Појединац, група, друштво
  18. Катарина Младеновић, Географија
  19. Ксенија Бркић, Српски језик и књижевност
  20. Данијела Вагић, Музичка култура
  21. Милан Обрадовић , Страни језик: Енглески језик
  22. Мирјана Ћалић, Српски језик и књижевност
  23. Наташа Арбутина, Математика
  24. Оливер Биљетина, Физичко васпитање
  25. Оливера Дувњак, Веронаука (Православни катихизис)
  26. Радмила Ванић, Хемија
  27. Сандра Милетић-Балаћ, Историја
  28. Сандра Поповић, Математика
  29. Санија Секицки, Психологија
  30. Светлана Сузић Мадић, Географија; Изборни програм: Примењене науке
  31. Синиша Медић, Рачунарство и информатика; Изборни програм: Савремене технологије
  32. Слађана Касаповић Рајић, Уже стручни предмети из подручја рада Шумарство и обрада дрвета
  33. Соња Крес Биологија; Изборни програм: Примењене науке 1
  34. Tеа Варга, Латински језик
  1. Данко Опачић, домар
  2. Јања Бркин, радник на одржавању објекта
  3. Софија Радаковић, радник на одржавању објекта
  4. Милка Стојсављевић, радник на одржавању објекта
  5. Драгица Ожеговић, радник на одржавању објекта
  6. Мира Бурсаћ, радник на одржавању објекта
  7. Драган Дражић,  радник на одржавању објекта
  8. Давор Вранеш, техничар одржавања информационих система и технологија (50%), запослен у школи од 2019. године
Scroll to Top