Новости

Андревље 2024.

Од 22-27.04.2024. године десет ученика наше школе (Лара Медић, Бранка Касап, Маша Мутић, Богдан Станковић, Вук Ковјенић, Маша Рајић, Даница Марковић, Миња Лазић, Војин Медић и Александар Обрадовић) заједно са стручним сарадником Санијом Секицки, боравило је у центру за Привредно-технолошки развој „Андревље“ на Андревљу.
Овај пројекат је био под покровитељством Покрајинског секретаријата за високо образовање и научноистраживачку делатност Војводине.
Ученици су шест дана провели у дружењу, учествовали су у радионицама и предавањима, посетили су Филозофски факултет у Новом Саду и Сремске Карловце (туристичка тура).
Сваки дан је био осмишљен тако да подстакне ученичку радозналост, да добију нека нова знања и сазнања, да истакну своје таленте.
У исто време са ученицима наше школе су били и ученици Техничке школе из Аде, Гимназије „Вељко Петровић“ из Сомбора и Гимназије „Жарко Зрењанин“ из Врбаса.

Републичко такмичење заједнице средњих стручних школа у подручју рада шумарство и обрада дрвета

На републичком такмичењу из обраде дрвета које се одржало од 19-21.04.2024. у Краљеву наша школа је постигла следећи успех:

Марко Мартиновић освојио је друго место из техничког цртања

Милица Ковачевић освојила је треће место из својства материјала

Милица Пауковић освојила је треће место из рачунарске графике

Наставници ментори су: Емина Бубуљ, Иван Перишкић, Бранислава Гојић Каурин и Зоран Станковић

Scroll to Top